ANKARA
0312 473 78 73
İSTANBUL
0216 461 78 73

Gizlilik Tarafsızlık ve Bağımsızlık Taahhüdümüz

GİZLİLİK, TARAFSIZLIK VE BAĞIMSIZLIK TAAHHÜDÜMÜZ

Aura Belgelendirme Doğrulama Muayene Eğitim Ltd. Şti.

 Üst yönetimi olarak aşağıdaki genel ilkeler çerçevesinde, Gizlilik, Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkelerine riayet edeceğimizi tüm kamu oyunun bilgisine sunarız.

 

GİZLİLİK

Doğrulama hizmeti verdiğimiz her müşteri bizim için özeldir, önemlidir ve bilgileri mahremdir, İşletme mahremiyetine azami derecede özen gösterilecektir. Çalışanlarımız, Doğrulayıcılarımız bu kuralı bilerek ve onaylayarak hizmet verecektir.

Firma olarak, eriştiğimiz veya ericeğimiz tüm bilgiler özel hassasiyetle korunacak ve yalnızca bilmesi gerekenlerle paylaşılacaktır.

Firmamızdan, iş ilişkisi içerisinde olduğu İşletmelerin özel bilgileri istendiğinde, müşterilerin bilgisi ve onayı olmadan 3. taraflarla paylaşılmayacaktır.

BAĞIMSIZLIK

Firmamız, yaptığı Doğrulama ve Belgelendirme işlemlerini tam bağımsız olarak,  yalnızca bilimsel bilgiler, uluslararası standartlar ve ulusal kanun mevzuatların ışığında yürütür. Bu doktrinler haricinde firmamız hiç bir kimseden emir almaz, talimat almaz ve ayrıcalık tanımaz.

Firmamız, hem hizmet verdiği müşteriler nezdinde, hem rakipleri nezdinde, hem de kamu otoriteleri nezdinde ve zihninde yalnızca işinin gereğini yapan, dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeyen bir kuruluş olarak yer bulmak ister ve bunun gereği için en üst düzeyde hassasiyet ve özen gösterir.

TARAFSIZLIK

Firmamız hizmet kuralllarını, genelde kanunlar, mevzuatlar ışığında, özelde uluslararası standartlar, normlar ve kurumsal ilkeler  ışığında belirlemiştir.

Her müşteri bizim için aynıdır,eşittir ve hiç bir özel iltimas ve kayırmacılığı bizim nezdimizde hak etmez. Bununla birlikte, hiç bir müşteri her ne suretle olursa olsun haksızca, adaletsizce bir muameleye  tabi tutulamaz.